Харків'ян просять не залишати машини на внутрішньоквартальних дорогах
29 січня 2018 15:49 ЖКГ
Харків'ян просять не залишати машини на внутрішньоквартальних дорогах Оперативна нарада з питань ліквідації наслідків снігопадів пройшла сьогодні, 29 січня, у Харківській міській раді під головуванням першого заступника Харківського міського голови Ігоря Терехова.

Під час засідання він зазначив, що в місті активно працюють всі комунальні служби. Спільними зусиллями вдалося забезпечити очистку від снігу автомагістралей, налагодити безперебійну роботу пасажирського транспорту, більш-менш стабільне вивезення сміття.

Також комунальники продовжують очищати дахи будинків від бурульок і криги. На сьогоднішній ранок від харків'ян надійшло 500 відповідних заявок. У висотних роботах задіяно 150 альпіністів і 10 автовишок.

У той же час, за словами Ігоря Терехова, існують дві гострі проблеми - незадовільний стан тротуарів і внутрішньоквартальних доріг. Він доручив комунальникам і головам районних адміністрацій зробити все можливе для виправлення ситуації.

«Ми докладемо максимум зусиль, щоб розчистити всі тротуари і забезпечити нормальний прохід для городян, хоча двірників реально не вистачає. А ось така ситуація з внутрішньоквартальними дорогами склалася не через те, що у нас дефіцит техніки, людей або ресурсів. Це пов'язано з тим, що люди паркують машини у дворах, перед під'їздами, і наша техніка не може проїхати, щоб розчистити внутрішньоквартальні дороги, вивезти сміття. Хочу звернутися до жителів міста з проханням не залишати машини на внутрішньоквартальних дорогах і прибудинкових територіях, дати можливість міським службам виконати їхню роботу», - сказав Ігор Терехов.

Він доручив розробити мобільні заборонні знаки, які найближчим часом будуть встановлюватися в місцях, де комунальникам особливо важко прибирати сніг і вивозити сміття через припаркований транспорт.

Як повідомив під час оперативної наради директор Департаменту житлового господарства Роман Нехорошков, сьогодні на розчищенні внутрішньоквартальних доріг працюють близько 1700 робітників, 62 одиниці основної техніки, понад 90 одиниць засобів малої механізації.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини