Харків'ян закликають евакуюватися з гарячих точок
21 квітня 2022 22:06 Суспільство
Харків'ян закликають евакуюватися з гарячих точок Жителів найнебезпечніших районів міста Харкова закликають евакуюватися у безпечніші місця, де їх забезпечать усім необхідним.

Харківський міський голова Ігор Терехов сьогодні, 21 квітня, з проханням евакуюватися звернувся до жителів Північної Салтівки, П'ятихаток та інших районів, які перебувають під постійним обстрілом окупантів.

«Так, це нелегко, але ми готові евакуювати вас. Дуже прошу, ухваліть рішення зберегти своє життя. Ми вас вивеземо та поселимо у нормальні умови», - звернувся він до харків'ян.

Мер повідомив, що сьогодні відвідав один з інтернатів, куди евакуювали харків'ян з гарячих точок міста.

«Я зустрічався з харків'янами, які останні вісім тижнів не бачили нічого, крім бомбардувань своїх будинків. Сьогодні наші служби створили для них нормальні умови проживання. Вони пережили жахливі дні, але мають міцний дух і величезну віру в нашу перемогу! Перемогу, яку Україна обов'язково здобуде!» - наголосив Ігор Терехов.

За його словами, ворог продовжує жорстоко обстрілювати житлові райони міста, зокрема, сьогодні були зруйновані два ринки. Тому Ігор Терехов закликав харків'ян без необхідності не залишати укриття, бомбосховища та станції метрополітену.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини