Харків'ян закликають не забувати вакцинуватися від COVID-19
29 вересня 2022 12:36 Медицина
Харків'ян закликають не забувати вакцинуватися від COVID-19 У Харкові продовжують роботу пункти вакцинації від COVID-19.

Як повідомили у Департаменті охорони здоров'я, на сьогоднішній день медичні установи міста забезпечені вакцинами «Pfizer» та «CoronaVac». У департаменті також зазначили, що у воєнний час ризик розвитку та розповсюдження інфекційних захворювань зростає. Люди з неінфекційними хворобами мають більший ризик тяжкого перебігу хвороби. Щеплення - надійний захист ще від одного ворога - COVID-19. 

З огляду на це, харків’ян закликають не забувати про вакцинацію від коронавірусу. Для того, щоб зробити щеплення, необхідно звернутися до свого сімейного лікаря або до найближчої міської поліклініки. З переліком медзакладів, де працюють пункти вакцинації, можна ознайомитися за посиланням.

Зазначимо, що станом на 28 вересня у Харківському районі зареєстровано 140 нових випадків захворювання на коронавірус, 123 з яких – у місті Харкові. Загалом у Харківській області за період спостереження лабораторно підтверджено 311 424 випадки захворювання на COVID-19, 2 399 осіб перебувають під медичним наглядом, 301 905 пацієнтів одужали, 7120 - померли.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини