Харків'ян запрошують на фестиваль креативних індустрій
21 вересня 2021 16:11 Суспільство
Харків'ян запрошують на фестиваль креативних індустрій Осінній фестиваль креативних індустрій «Create Kharkiv Ideas Forum - 2021» пройде 25-26 вересня у Дипломатичному клубі (вул. Полтавський шлях, 7).

​​На заході презентують різні проєкти, які можна було б реалізувати у Харкові за участю інвесторів. Мета - зробити Харків більш комфортним, зміцнити інвестиційну привабливість міста, сформувати його позитивний імідж та розвинути кластер креативних індустрій. 

Захід проходить для представників івент-індустрії, бізнесу, театру, танцювальних студій, музикантів, IT-спеціалістів, художників, архітекторів, блогерів тощо. 

У перший день фестиваля будут презентовані перспективні проєкти для міста і бізнесу в сферах кіноіндустрії, шоу і театру, музики, архітектури і дизайну, IT-сфери. Захід супроводжуватиметься музикою, арт-перформансами і сучасними театральними постановками.

Наступного дня пройде digital-конференція з майстер-класами «InstaBoom 5.0». У ній візьмуть участь фахівці у сфері просування соціальних мереж, блогери та лідери думок. У програмі - дискусійні панелі, присвячені мистецтву, музиці, медіа, стартапам, на яких розглянуть шляхи реалізації різних професій в онлайн-просторі. 

Для участі у фестивалі необхідно зареєструватися тут, на цьому ж сайті є програма заходу. 

Офіційне відкриття пройде 25 вересня, початок - о 12:00. Онлайн-трансляцію фестивалю можна буде подивитися на Youtube-каналі.

Організатори - Управління інноваційного розвитку та іміджевих проєктів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту під патронатом секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини