Харків'ян запрошують на спортивний онлайн-марафон
01 березня 2023 13:06 Спорт
Харків'ян запрошують на спортивний онлайн-марафон Усіх охочих запрошують взяти участь у спортивному марафоні «AVA SportChallenge 2.0», який пройде у березні.

Як повідомили в Департаменті у справах сім’ї, молоді та спорту, це марафон для тих, хто любить активний спосіб життя або хоче виробити звичку займатися спортом на постійній основі та шукає додаткову мотивацію.

«Протягом 21 дня на сторінці школи волонтерів «AVA» в «Instagram» (@ava.volunteer.kh) виставлятимуться завдання і вправи, а у телеграм-чаті - відео з порадами, як їх виконувати. Тренування розробила майстер спорту з аеробіки та фітнес-тренер Яна Рожкова», - зазначили у департаменті.

Реєстрація на участь у марафоні триватиме до 5 березня за посиланням.

Учасники «AVA SportChallenge 2.0» зможуть ділитися своїми успіхами на відео у чаті або в «Instagram», позначаючи @ava.volunteer.kh з хештегом #AVA_SportChallenge2.0. Ті, хто впродовж 21 дня виконає усі завдання, отримають іміджеву продукцію та подяки Управління у справах сім’ї та молоді Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту.

Довідка. Школа волонтерів «AVA» - проєкт Управління у справах сім'ї та молоді. Мета школи - неформальна освіта, популяризація волонтерського руху, здорового способу життя. До повномасштабної війни випускники школи брали участь у проведенні загальноміських спортивних, культурних, освітніх, іміджевих та соціальних заходів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини