Харків'ян запрошують приєднатися до нового спортивного проєкту
27 січня 2023 10:48 Спорт
Харків'ян запрошують приєднатися до нового спортивного проєкту Управління менеджменту і маркетингу у сфері спорту розпочинає проєкт «Енциклопедія спорту».

Як повідомили в управлінні, захід проходитиме онлайн та направлений на популяризацію різних видів спорту, занять фізкультурою та здорового способу життя.

Щотижня харків’яни та всі охочі українці матимуть можливість вивчати історію різних видів спорту, їхні особливості та брати участь у майстер-класах. Діти та їхні батьки отримають інформацію про спортивні секції, які працюють в місті, контакти тренерів тощо.

Тричі на тиждень, по понеділках, середах і п’ятницях, учасники проєкту зможуть переглядати відео від провідних тренерів і вихованців харківських спортивних федерацій та організацій, які розміщуватимуться в Telegram-каналі і на сторінках управляння у соцмережах.

До участі в «Енциклопедії спорту» запрошують долучитися всіх охочих українців, представників спортивних федерацій та організацій, які бажають розповісти про свій вид спорту широкому загалу.

Проєкт стартує у понеділок, 30 січня. Перший вид спорту, який розглянуть слухачі, - армреслінг.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини