Харків'ян запрошують приєднатися до «World Cleanup Day»
15 вересня 2023 14:14 Суспільство
Харків'ян запрошують приєднатися до «World Cleanup Day» Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» відбудеться 16 вѐресня у різних форматах, враховуючи воєнний стан.

Мета акції - формування національної культури чистоти, благоустрою, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля.

Цього року долучитися до заходу можна в різних форматах в залежності від можливостей: цифрове прибирання онлайн; прибирання прибудинкових та інших територій, установ, організацій, закладів освіти; сортування вторинної сировини та здача її на перероблення.

Інші формати прибирання допускаються після відпрацювання заходів безпеки і рекомендації локацій прибирання органами місцевого самоврядування, ДСНС за наявності поруч сховища на випадок сигналу тривоги, без масового скупчення людей.

Департамеігг захисту довкілля та природокористування Харківської обласної військової адміністрації (надалі — Департамент) пропонуе долучитись до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day», ураховуючи безпекову ситуацію на підпорядкованій території.

Звіт про виконання зазнаяеного заходу просимо падати Департаменту на електронну адресу (e-mail: [email protected]) у довільній формі в термін до 20 вересня 2023 року.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини