Харків'янам присудили премію міської ради за особливі досягнення
22 грудня 2021 13:51 Місто
Харків'янам присудили премію міської ради за особливі досягнення Низці харків'ян присудили Премію Харківської міської ради 2021 року.

Відповідне рішення було ухвалено сьогодні, 22 грудня, на сесії Харківської міської ради.

Премія присуджується за вагомий внесок у вирішення соціально-економічних питань та розвиток місцевого самоврядування у десяти номінаціях: «Розвиток самоорганізації населення»; «Промисловість, підприємництво, будівництво, транспорт та зв'язок»; «Освіта та наука»; «Охорона здоров'я та соціальний захист»; «Розвиток фізичної культури та спорту»; «Житлово-комунальне господарство, благоустрій та екологія»; «Творчі досягнення»; «Зміцнення міжнародних зв'язків»; «Правове забезпечення діяльності місцевого самоврядування та зміцнення правопорядку»; «Журналістика та засоби масової інформації».

Цього року на нагородження премії було висунуто 29 кандидатур. Серед них – представники вуличних комітетів, колективи державного підприємства «Завод ім. В.О. Малишева» та Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія», директори навчальних закладів, головні лікарі лікарень, керівники Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та Міського центру соціальних служб «Довіра», робітники підприємств «Харківблагоустрій», «Міськсвітло», «Харківські теплові мережі», керівництво Харківського муніципального культурного центру та Центральної бібліотеки ім. А.П. Чехова, а також інші харків'яни, які багато років присвятили професії, допомоги людям та розвитку Харкова.

З повним списком лауреатів можна ознайомитись тут.

Нагадаємо, що щорічну премію Харківської міської ради було засновано у 2009 році, і за цей час її присудили 375 лауреатам.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини