Харків'янам відновлюють водопостачання
23 лютого 2023 14:07 ЖКГ
Харків'янам відновлюють водопостачання Бригади Київського району комплексу «Харківводовідведення» проводять комплексні заходи щодо підтримки у відповідному технічному стані внутрішньобудинкових комунікацій.
Як повідомив сьогодні, 23 лютого, начальник дільниці Віктор Маслов, масштабні роботи з заміни внутрішньобудинкових систем водопостачання та запірної арматури були виконані у будинках на пр. Жуковського (140 м), вул. Дружби Народів (65 м) та вул. Сумській (60 м).

«Комплексний підхід до роботи - оперативна ліквідація аварій, проведення поточних ремонтів, своєчасне технічне обслуговування та профілактика внутрішньобудинкових систем - дозволяє досягати необхідних результатів. Таким чином, ми знизили кількість звернень харків'ян, які мешкають в одному з найбільш постраждалих від ворога районів міста. Зараз щодня отримуємо не більше 30 заявок», - розповів Віктор Маслов.

Також начальник дільниці зазначив, що загалом цього року планується замінити близько 8,6 тис. м трубопроводів внутрішньобудинкової системи водопостачання, 1,2 тис. м мереж водовідведення та 150 м зливової каналізації. У пріоритеті залишається належний технічний стан підвальних приміщень, які слугують укриттями під час обстрілів.

«Підбиваючи підсумки роботи за рік ворожої агресії, вважаю найважливішим досягненням те, що всі мешканці району забезпечені стабільним водопостачанням, і хоча в деяких будинках поки що проживає мало людей, ми знаходимо можливість забезпечити їх водою», - підсумував Віктор Маслов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини