Харків'янам, які сплатили за домофон по квитанції «Мегабанку», повернуть гроші
11 лютого 2014 18:56
Харків'янам, які сплатили за домофон по квитанції «Мегабанку», повернуть гроші Харків'янам, які оплатили обслуговування домофонів на кілька місяців вперед приватним структурам за квитанцією ПАТ «Мегабанк», повернуть гроші.
Про це сьогодні, 11 лютого, під час прямої телефонної лінії в редакції газети «Вечірній Харків» повідомив директор КСП «Харківміськліфт» Анатолій Кандауров. За його словами, всі дані з оплати обслуговування домофонів занесені в електронну базу банку, тому невдовзі відбудеться перерахунок. 

«Зараз важко ще щось сказати, оскільки підприємство ще не отримало гроші за свої послуги в цій сфері. Але юристи вирішать цю проблему, зроблять перерахунок коштів і надішлють звернення в усі вісім приватні компанії, що раніше займалися встановленням домофонів. Ми повернемо гроші споживачам або перерозподілимо оплату на кілька місяців», - повідомив Анатолій Кандауров. 

Він зазначив, що у тих, хто сплачував послугу за квитанцією приватних фірм, можуть виникнути певні труднощі, оскільки в цьому випадку відомості про оплату не потрапили в електронну базу, і харків'янам потрібно буде почекати деякий час, поки Юридичний департамент, «Харківміськліфт» і Департамент житлового господарства не вирішать це питання. 

Крім того,  Анатолій Кандауров підкреслив, що якщо зараз мешканцям будинків приходять квитанції від приватних структур, оплачувати їх не потрібно. Квитанції від «Харківміськліфта» прийдуть після 15 лютого.

Нагадаємо, що на найближчій сесії міської ради будуть встановлені пільги з оплати домофонів. Директор підприємства повідомив, що, швидше за все, для
певних категорій громадян вони складуть 100%.

З
 1 лютого все домофонне господарство обслуговує «Харківміськліфт». Оплата за обслуговування становить 5,5 грн.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини