Харків'яни можуть придбати абонемент на паркування у мобільному додатку
06 листопада 2020 15:35 Інфраструктура
Харків'яни можуть придбати абонемент на паркування у мобільному додатку КП «Харківпарксервіс» оновило мобільний додаток «Е-паркування» для більш зручної оплати послуги онлайн.

Додатком вже користуються близько 29 тис. харків'ян, і розробники щодня збирають відгуки користувачів для подальшого покращення продукту.

Наразі програму було оптимізовано для всіх пристроїв, враховуються все необхідне для комфортної оплати послуги. Зокрема, тепер з'явилась можливість купувати абонементи для паркування прямо в додатку терміном на 30, 60 або 90 днів (по закінченню терміну дії приходитиме повідомлення про те, що абонемент закінчується). Також збільшилась продуктивна потужність додатку, було налагоджено коректне відображення часу роботи паркувань та змінено дизайн програми - інтерфейс став більш адаптивним та зрозумілим.

Завантажити додаток «Е-паркування» можна в «App Store» та «Google Play».

Нагадаємо, що у Харкові провели реформу системи оплати паркування. Оплатити послугу можна декількома зручними способами: за допомогою мобільного додатку «Е-паркування» (можна обрати місце та час); через додаток «Приват24» у розділі «Транспорт/Авто»; за допомогою смс-оплати (оплата здіймається з балансу рахунку); у терміналах для оплати паркування (розміщені на майданчику для паркування біля Центрального ринку); безготівковим розрахунком на паркуваннях біля Центрального парку культури і відпочинку імені Горького; через чат-бот @ParkingChatBot у «Telegram»; придбавши абонемент у кіосках біля паркувальних зон або тепер у додатку «Е-паркування».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини