Харків'яни можуть запропонувати своє бачення цифрової «Картки харків'янина»
04 серпня 2021 15:49 Суспільство
Харків'яни можуть запропонувати своє бачення цифрової «Картки харків'янина» У місті приступили до розробки функціоналу електронної версії «Картки харків'янина».

Про це сьогодні, 4 серпня, в прес-центрі Харківської міської ради повідомила директор Департаменту цифрової трансформації Галина Литвинець. Вона зазначила, що для робочої групи проєкту важливо, щоб використання карти було не тільки корисним і функціональним, але і зручним.

«Плануючи цей проєкт, ми орієнтувалися на дослідження Міністерства цифрової трансформації України, згідно з якими більше 50% населення країни володіє цифровими навичками нижче середнього рівня, а третина населення - на рівні низького. Оскільки цей проєкт в першу чергу соціальний, спочатку ми вирішили створити пластикову картку, якою зможуть скористатися всі, незалежно від рівня цифрових навичок. Зараз приступили до створення цифрової», - розповіла Галина Литвинець.

Вона зазначила, що запропонувати свої ідеї зі створення цифрової «Картки харків'янина» можуть всі охочі. Для цього необхідно заповнити гугл-форму на офіційному сайті проекту до 23 серпня.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини