Харків'яни можуть зробити соняшники в пам'ять про захисників України
28 серпня 2023 12:39 Суспільство
Харків'яни можуть зробити соняшники в пам'ять про захисників України Харків’ян запрошують долучитися до акції «Сонях», присвяченої Дню пам’яті захисників України, який відзначається 29 серпня.

Як повідомили в Українському інституті національної пам'яті, саме цього дня у 2014 році під час Іловайської операції стався прорив української групи військ з російського оточення, внаслідок якого загинула найбільша кількість українських воїнів.

«Ті трагічні події російсько-української війни розгорталися на полях соняшника. І саме під цими соняшниками сотні захисників у боротьбі з ворогом поклали своє життя на вівтар свободи. Соняшник - не просто символ історичної мужності українських воїнів, це символ життя України. З чорним, як українська земля, зернятком, яке обов'язково проросте, бо українці й далі відроджуватимуться, скільки б не намагалися їх знищити», - зазначили в інституті національної пам'яті.

Приєднатися до щорічної акції можуть усі охочі. Для цього рекомендується виготовити стилізовані соняшники з тканини. Щоб віддати шану українським захисникам, таку квітку можна закріпити на одязі, на лівому боці грудей, за допомогою піна (кліпси). З відеоінструкцією з виготовлення соняшника можна ознайомитися за посиланням.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини