Харків'яни стали призерами Міжнародного турніру юних фізиків
25 липня 2023 17:20 Освіта
Харків'яни стали призерами Міжнародного турніру юних фізиків Харківські школярі вибороли срібні нагороди на Міжнародному турнірі юних фізиків, який проходив з 19 по 25 липня у Кохсарському університеті Муррі (Пакистан).

Як зазначили в Департаменті освіти, цей турнір є одним із найпрестижніших та найскладніших міжнародних наукових конкурсів для школярів. Він проводиться щорічно, починаючи з 1988 року, у різних країнах світу.

На міжнародному рівні Україну представляла збірна команда харківських школярів, які в січні перемогли на Всеукраїнському турнірі юних фізиків. До команди увійшли представники Харківського ліцею №161 «Імпульс» - випускник Іван Бортновський, одинадцятикласники Анна Бєляєва та Антон Бухтатий, а також учні Харківського фізико-математичного наукового ліцею №27 - дев'ятикласник Кирило Владико та випускник Микита Кирпичов.

«Шостий рік поспіль команда «Момент імпульсу» повертається додому з медалями. Цього року серед 14 команд-учасниць харків'яни вибороли срібні нагороди. Незважаючи на відстань, що відділяла учнів, які перебувають у різних країнах через війну в Україні, команда змогла в онлайн-форматі якісно підготуватися до змагань», - зазначили в департаменті.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини