Харків'яни зможуть долучитися до американської музичної культури
22 лютого 2016 14:33 Культура
Харків'яни зможуть долучитися до американської музичної культури Концерт американської групи «Laura Cortese and the Dance Cards» відбудеться 2 березня в Вільному просторі «Фабрика» (вул. Благовіщенська, 1).

Як зазначають організатори, у харків'ян з'явиться можливість послухати альтернативний фолк з Бостона. «Laura Cortese and the Dance Cards» - це тріо дівчат (скрипалька, віолончелістка і вокалістка Лора Кортезі), що грають так званий «альтернативний фолк». Відомий також, як інді-фолк, цей музичний стиль поєднує яскраві мелодії, характерні для інді-року, з акустичним звучанням сучасної фолк-музики, і розвивається під впливом року і кантрі.

Харківський концерт організований за програмою American Music Abroad за підтримки Посольства США в Україні. Учасників цієї програми називають музичними послами Америки. Експерти щорічно вибирають десять колективів, які представляють американську музику в інших країнах - дають концерти, інтерактивні перфоманси з місцевими музикантами, воркшопи та майстер-класи. «Для нас вкрай важливо те, що вони не обмежені сценами концертних залів, а виступають на демократичних майданчиках, взаємодіють з іншими музикантами по всьому світу. Саме ця взаємодія, обмін музичним досвідом, спільні експерименти - дуже важливий спосіб не просто «розповісти про себе», а й збагатити власну культуру і, віриться, залишити свій слід в музиці інших країн», - зазначили в Посольстві США.

Вхід на концерт - безкоштовний. Початок - о 19:00.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини