Харків'яни зможуть спілкуватися з лікарем через відеозв'язок
25 травня 2020 14:29 Медицина
Харків'яни зможуть спілкуватися з лікарем через відеозв'язок Можливість консультації з лікарем через відеозв'язок тестують у Харкові.

Як повідомив у своєму Telegram-каналі Харківський міський голова Геннадій Кернес, у березні він оголосив 2020-й - роком медицини у Харкові. За цей час у місті активно попрацювали над міською реформою медицини і виконали низку завдань.

За два місяці на сайт «Helsi.me» зайшло понад 90 тис. користувачів, 37 тис. з них скористалися сервісом. Завдяки єдиній системі можна знайти необхідну медустанову, обрати фахівця і записатися до лікаря онлайн. Крім того, зараз тестується можливість консультації з лікарем через відеозв'язок.

«Харків - перше місто, яке впроваджує цю функцію. Впроваджуємо софт для людей з інвалідністю. Важливо, щоб всі харків'яни могли якісно отримувати міські послуги, незалежно від своїх особливостей», - зазначив міський голова.

Геннадій Кернес нагадав, що також у місті створили сайт «Med-reforma.kh.ua», на якому зібрана вся інформація про реформу медицини в Харкові і представлені проєкти в цій сфері, над якими працює міська рада. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини