Харків'янин став чемпіоном України з кікбоксингу
27 жовтня 2015 13:36 Спорт
Харків'янин став чемпіоном України з кікбоксингу Студент 4 курсу Національного університету цивільного захисту України Наїл Гусейнов став чемпіоном України з кікбоксингу в розділі лоу-кік у ваговій категорії до 55 кг.

Кубок України з кікбоксингу WPKA пройшов 21-24 жовтня на базі легкоатлетичного манежу ХТЗ.

У півфіналі Наїл Гусейнов здолав спортсмена зі Львова, а у фіналі - з Полтави. Далі він має намір взяти участь у чемпіонаті світу з кікбоксингу, який у листопаді відбудеться в Іспанії.

У змаганнях взяли участь 389 спортсменів із 14 областей. Протягом трьох днів на двох татамі і одному рингу проходили поєдинки у всіх стилях кікбоксингу.

За результатами змагань, перше загальнокомандне місце посіла збірна команда Харківської області, друге - збірна Київської області, третіми стали полтавці.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.