«Харківзеленбуд» надішле пенсіонерці з Західної України саджанці квітів
09 квітня 2022 14:22 Суспільство
«Харківзеленбуд» надішле пенсіонерці з Західної України саджанці квітів СКП «Харківзеленбуд» на знак вдячності збирається надіслати саджанці квітів Надії Крупенич - мешканці міста Бурштин (Івано-Франківська область), від якої вчора до Харкова надійшла посилка з саджанцями фруктових дерев та гібіскусами.

У телефонній розмові, яка відбулася сьогодні, 9 квітня, співробітники підприємства подякували жінці за подарунок та зазначили, що отримані саджанці найближчим часом обов’язково висадять у центрі міста. Крім того, домовилися, що восени обміняються з нею саджанцями фруктових дерев.  

«Наші співробітники подбають про ваші саджанці, і ми обов’язково висадимо їх у центрі міста як символ єднання нашої країни. Це дуже підтримує наших співробітників та жителів міста. А на знак вдячності та поваги ми надішлемо вам саджанці квітів», - звернувся до жінки прессекретар СКП «Харківзеленбуд» Олексій Комяков. 

Своєю чергою Надія Крупенич зазначила, що у такий спосіб хотіла подарувати людям частинку радості, бо розуміє, наскільки харків’янам зараз важко.

Нагадаємо, посилка з Бурштину прийшла до Харкова напередодні.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини