Харкову присвоєно найвищий статус на Європейському тижні місцевої демократії
24 лютого 2016 12:47 Міжнародне співробітництво
Харкову присвоєно найвищий статус на Європейському тижні місцевої демократії «Місто 12-ти зірок» - такий статус присвоїв Харкову Конгрес місцевих і регіональних влад Європи в рамках Європейського тижня місцевої демократії.

Про це сьогодні, 24 лютого,  в ході сесії міської ради повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес.

Європейський тиждень місцевої демократії проходив у вересні-жовтні 2015 року. Це загальноєвропейська акція, яка ініційована й координується Конгресом місцевих і регіональних влад Європи під егідою Ради Європи.

Щороку Конгрес місцевих і регіональних влад Ради Європи визначає головну тему тижня, тема 2015 року була: «Жити разом у мультикультурних спільнотах: повага, діалог, взаємодія».

Харків став одним з найактивніших учасників акції, провівши найбільшу кількість цікавих і пізнавальних заходів, спрямованих на встановлення взаєморозуміння між представниками різних культур і просування ідей європейської демократії. Харкову присвоєно статус «Місто дванадцяти зірок» - це найвищий з можливих статусів, які присвоюються учасникам даної акції.

1 лютого 2016 року в Парижі в офісі Ради Європи відбулася координаційна зустріч учасників Європейського тижня місцевої демократії, на якій Харкову був вручений сертифікат «Міста дванадцяти зірок». Від імені виконавчого комітету Харківської міської ради сертифікат отримав представник Посольства України у Франції.

Довідка. В 2015 році в рамках Європейського тижня місцевої демократії в Харкові пройшли такі масштабні заходи, як Тиждень Польщі, Дні Німеччини, Дні Нюрнберга, Дні французької культури, акція під відкритим небом «Місто мрії» і багато інших. У школах міста були проведені спеціальні засідання Євроклубів, присвячені Європейському тижню місцевої демократії, що дозволило залучити до цієї акції максимальну кількість молоді, яка, за задумом ініціатора заходу - Конгресу місцевих і регіональних влад Європи - є основною цільовою групою акції. Завершився Європейський тиждень місцевої демократії круглим столом «Жити разом у багатокультурному місті Харкові: повага, діалог, взаємодія», в якому взяли участь представники молодіжних й волонтерських громадських організацій міста, а також представники національно-культурних товариств Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини