Харкову збільшили план часткової мобілізації
27 травня 2015 18:58 Місто
Харкову збільшили план часткової мобілізації 1 тис. 410 військовозобов'язаних, у тому числі 642 офіцери, необхідно мобілізувати в Харкові під час п'ятої черги часткової мобілізації.

Про це сьогодні, 27 травня, під час наради керівників міста з представниками районних військкоматів повідомив виконуючий обов'язки військового комісара Харківського обласного військкомату Володимир Козак.

За його словами, кількість військовослужбовців, яких необхідно мобілізувати в Харкові, було збільшено на 585 чоловік (раніше план становив 825 військовослужбовців). Володимир Козак повідомив, що на сьогодні районними військкоматами міста у військові частини було відправлено 248 військовослужбовців, у тому числі 93 офіцери.

Однією з основних причин, яка гальмує виконання плану, на нараді назвали відсутність військовозобов'язаних за місцем прописки.

Заступник Харківського міського голови Ігор Терехов зазначив, що місто готове сприяти виконанню плану. «Ми сьогодні пішли на все, щоб усі комісії працювали в жорсткому режимі, організували роботу лікарів. Ми повинні вийти на виконання як мінімум 90% плану. Нам важливо, щоб військкомати виконали план, і ми готові до будь-яких пропозицій. Важливий кінцевий результат, важлива не кількість вручених повісток, а скільки за фактом чоловік були призвані і вирушили захищати Батьківщину», - підкреслив Ігор Терехов, звертаючись до Володимира Козака.

Крім того, на нараді обговорили план виконання призову харків'ян на строкову військову службу. За словами в.о. військового комісара, в Харкові на строкову службу призвано 243 молоді людини, що склало 45,5% плану.

У свою чергу голова Адміністрації Ленінського району Максим Мусєєв зазначив, що в Ленінському районі на строкову службу були призвані 16 чоловік, а районну медичну комісію фактично пройшли 20: чотири строковики після районної медкомісії з незрозумілих причин не пройшли обласну. Максим Мусєєв підкреслив, що всі необхідні документи у цій справі будуть передані правоохоронним органам.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини