Колишні радянські військовополонені можуть отримати компенсацію від німецької влади
17 лютого 2017 12:41 Суспільство
Колишні радянські військовополонені можуть отримати компенсацію від німецької влади Колишні радянські військовослужбовці, які під час Другої світової війни перебували у фашистському полоні, можуть отримати одноразову виплату від німецької сторони.

За повідомленням посольства Федеративної Республіки Німеччини, 21 травня 2015 року Німецький Бундестаг ухвалив рішення про те, що колишні радянські військовополонені повинні отримати символічну грошову допомогу як визнання заподіяної їм шкоди. Одноразову виплату в розмірі 2500 євро можуть отримати колишні військовослужбовці радянських збройних сил, які під час Другої світової війни, з 22 червня 1941 року до 8 травня 1945 року, знаходилися у фашистському полоні як військовополонені.

Заява на отримання виплати подається в письмовому вигляді до Федерального відомства централізованих служб і невирішених майнових питань: DGZ Ring 12, D-13086 Berlin. На грошову допомогу не існує законної вимоги, вона не може бути виплачена третім особам або спадкоємцям. Заяву про виплату може подати тільки сам потерпілий або уповноважена ним особа. Подробиці про процедуру та заявні формуляри розміщені на інтернет-сайті Федерального відомства централізованих служб і невирішених майнових питань за адресою: http://www.badv.bund.de.

У посольстві зазначили, що термін подачі заяв - 30 вересня 2017 року, і цей термін остаточний.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини