Комунальні підприємства впорядковують місця розриттів після аварій на трубопроводах
04 лютого 2016 14:15 ЖКГ
Комунальні підприємства впорядковують місця розриттів після аварій на трубопроводах У Харкові налічується 1,5 тис. місць розриттів, де проводиться ремонт на інженерних комунікаціях.

Про це сьогодні, 4 лютого, повідомила начальник інспекції з благоустрою та екології Департаменту комунального господарства Ольга Єрьоміна.

За її словами, міська постійно діюча комісія щотижня проводить перевірку місць благоустрою після проведення ремонтних робіт, а співробітники інспекції займаються цим щодня. Зазвичай перевіряється наявність огорожі та інформаційного щита з зазначенням назви підприємства і термінів виконання робіт, а також факт відновлення твердого покриття після ремонту.

Сьогодні комісія відвідала 15 місць розриттів у Шевченківському (Дзержинському) і Холодногірському (Ленінському) районах. Наприклад, на початку вул. Новгородської на одному боці проїжджої частини роботи проводили фахівці КП «Харківські теплові мережі», а на іншому - КП «Харківводоканал». Так, тепловики проводили ремонт на місці пориву труби, а їхні колеги впорядковували ділянку, де раніше відремонтували трубопровід.

«Ми намагаємося не штрафувати підприємства, якщо вони допускають порушення під час благоустрою території після ремонту, а створюємо всі умови, щоб вони могли якісно і в строк все зробити. Якщо ж роботи виконані неякісно, ​​то їх зобов'язані переробити. Буває, що виписуємо штрафи, які складають від 850 до 1700 грн», - зазначила Ольга Єрьоміна.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини