Комунальні служби розбирають завали після обстрілів
12 липня 2022 12:43 Місто
Комунальні служби розбирають завали після обстрілів Комунальні служби розпочали розбирання завалів та ремонт житлового фонду після вчорашніх масових обстрілів Харкова.

Про це сьогодні, 12 липня, в ефірі національного телемарафону повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов.

Він наголосив, що вчора об'їхав практично всі місця руйнувань, де працювали рятувальники. Представники ДСНС обстежили будинки та дали дозволи на відновлювальні роботи.

«Комунальні служби розпочали розбір завалів, ремонт під'їздів, де вибиті шибки, дуже багато покрівель пошкоджено. Також сьогодні вночі були обстріли однієї із центральних частин міста. На щастя, ніхто не постраждав, але багато руйнувань у житлових будинках харків'ян. Ми працюємо над відновленням і продовжуватимемо це робити й далі», - наголосив мер Харкова.

Він зазначив, що, крім своєї основної роботи, деякі комунальні служби задіяні у створенні оборонних споруд для допомоги українським військовим.

Ігор Терехов зазначив, що російський агресор ні на секунду не дає спокою місту Харкову, географію та час обстрілів передбачити неможливо. Зазвичай з 12 ночі до 5 ранку по Харкову завдають ракетних ударів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини