Комунальні служби усувають наслідки стихії на внутрішньоквартальних дорогах
15 грудня 2020 17:24 Місто
Комунальні служби усувають наслідки стихії на внутрішньоквартальних дорогах Комунальні служби активно борються з ожеледдю на внутрішньоквартальних дорогах

Про це сьогодні, 15 грудня, повідомив журналістам заступник міського голови з питань інфраструктури міста Євгеній Водовозов.

За його словами, перед комунальниками, насамперед, стояло завдання забезпечити проїзд на основних магістралях, а зараз вони взялися боротися з льодом на внутрішньоквартальних дорогах.

«Починаючи з суботи, близько двох тисяч працівників комунальних служб працюють цілодобово. Вдень задіюємо 40-45 одиниць техніки, вночі по основних магістралях - близько 80-ти. За три дні дощів на дороги було висипано близько півтори тисячі тонн солі та майже стільки ж піщано-сольової суміші. Це половина посипальних матеріалів, які ми використовували в минулому сезоні», - сказав Євгеній Водовозов.

Як зазначив заступник міського голови з питань забезпечення життєдіяльності міста Андрій Руденко, прибирання льоду на внутрішньоквартальних дорогах ускладнюється тим, що у комунальників не завжди є можливість заїхати у двір.

«Транспортні засоби, які харків'яни залишають на так звану «ночівлю», не дають нашій техніці розвернутися. Крім того, це ставить під загрозу заїзд у двір і «швидкої допомоги», і машин, які займаються вивезенням побутових відходів. Ці питання ми намагаємося оперативно вирішувати безпосередньо з мешканцями», - сказав Андрій Руденко.

За його словами, комунальники роблять все можливе, щоб харків'яни могли діставатися до магазинів, зупинок громадського транспорту, шкіл, дитсадків і лікарень.

Також у місті працюють понад 70 одиниць техніки малої механізації, яка використовується для прибирання вулиць, парків і скверів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини