Комунальні установи Харкова підключають до міської мережі Wi-Fi
13 вересня 2019 12:26 Місто
Комунальні установи Харкова підключають до міської мережі Wi-Fi До Єдиної міської мережі Wi-Fi «SmartCityKharkiv» вже підключено понад 500 комунальних установ Харкова.

Про це сьогодні, 13 вересня, повідомив інженер КП «Міський інформаційний центр» Олександр Гордієнко. За його словами, ця робота ведеться в місті активними темпами: щодня до інтернету підключають кілька установ.

Так, сьогодні мережа Wi-Fi «SmartCityKharkiv» почала працювати в Міській дитячій клінічній лікарні №24. Поки в установі встановили один роутер - на 1-му поверсі будівлі, але найближчим часом ними обладнають і решту поверхів. Як зазначила в.о. головного лікаря лікарні Оксана Кравченко, в умовах проведення в країні медреформи установам охорони здоров'я вкрай необхідний доступ до мережі Інтернет.

«Сьогодні лікарі реєструють пацієнта і ведуть його історію хвороби в електронному виді, а з наступного року планується впровадження електронної карти пацієнта, для цього теж потрібен доступ до інтернету. Для пацієнтів це теж дуже зручно. Вони можуть записатися через інтернет на прийом або подивитися розклад прийому лікарів. Діти, поки чекають своєї черги, можуть подивитися мультфільми тощо», - зазначила Оксана Кравченко.

Як повідомив Олександр Гордієнко, на сьогоднішній день в числі користувачів безкоштовної городскої мережі - школи, дитячі садки, лікарні та поліклініки, центри адмінпослуг, ділянки «Жилкомсервісу», а також сад ім. Шевченка і Центральний парк культури і відпочинку ім. Горького.

«Доступ до мережі «SmartCityKharkiv» не обмежений. Швидкість інтернету добра, і відвідувачі установ можуть не тільки шукати в мережі всю необхідну їм інформацію, а й переглядати відео. Якщо до міської мережі захочуть підключитися приватні компанії, вони також можуть подати заявку, і ми, коли завершимо підключення комунальних установ, встановимо обладнання і у них», - зазначив інженер.

За його словами, у найближчі два тижні фахівці підключать до міської мережі ще 100 установ. Надалі безкоштовним Wi-Fi можна буде користуватися на зупинках громадського транспорту, а також у парках і скверах Харкова.

Нагадаємо, Єдина міська мережа Wi-Fi «SmartCityKharkiv» створюється згідно з розпорядженням Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини