КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» ліквідує наслідки обстрілів
08 лютого 2023 17:08 ЖКГ
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» ліквідує наслідки обстрілів КП «КВПВ» разом з іншими комунальними підприємствами міста Харкова бере участь у вивезенні побутових відходів, які утворюються після обстрілу ворогом житлових будинків.

Як повідомили на підприємстві, з територій, що постраждали під час обстрілів, вивозяться відходи, розбиті віконні рами, меблі, двері та інші предмети, які не підлягають відновленню.

Директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Олексій Артикуленко зазначив, що на прибудинкових територіях багатоквартирних будинків, які постраждали після обстрілів, розміщують контейнери-бункери.

«Зокрема, на місці одного з останніх обстрілів нашим підприємством було розміщено два контейнери-бункери для вивезення великогабаритних відходів», - пояснив Олексій Артикуленко.

За словами директора КП «КВПВ», після обстрілів житлових будинків міста Харкова також страждає обладнання самого підприємства - євроконтейнери. Ті, які зазнали незначних пошкоджень, відновлюють, а інші - замінюють.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини