Круглий стіл з працевлаштування провели для молоді Харкова
24 квітня 2014 11:56
Круглий стіл з працевлаштування провели для молоді Харкова Круглий стіл для молоді з питань працевлаштування та розвитку підприємництва відбувся 23 квітня в Харківському міському центрі зайнятості.

У ході зустрічі фахівці центру зайнятості провели тренінгове заняття на тему: «Принципи постановки цілей. Оцінювання власних можливостей як спосіб ефективного працевлаштування». Крім того, була організована екскурсія по центру зайнятості.

Студентська молодь та лідери молодіжних організацій змогли пройти тест на профорієнтацію, ознайомитися з роботою установи, визначитися з вибором майбутньої професії та подальших напрямків самореалізації.

За словами начальника управління у справах сім'ї та молоді Костянтина Підгорного, такі заходи дуже актуальні та корисні для молоді Харкова, оскільки вони дають можливість визначитися з вибором майбутньої професії та отримати практичні навички пошуку роботи і успішного працевлаштування. Управління у справах сім'ї та молоді Харківської міської ради продовжить таку роботу з молоддю.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини