Маломобільних людей похилого віку готові розміщувати в лікарнях
05 грудня 2022 12:46 Суспільство
Маломобільних людей похилого віку готові розміщувати в лікарнях Маломобільні самотні люди похилого віку, які перебувають на обслуговуванні в терцентрах надання соціальних послуг, можуть бути евакуйовані на тимчасове проживання до міських хоспісів та лікарень.
Як повідомила заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан, за ними будуть встановлені постійний медичний нагляд та догляд, щоб забезпечити комфортний побут цієї зими літнім людям на візках, людям, прикутим до ліжка.

«Усі відповідні умови вже готуються. Ми звертаємося по допомогу до харків'ян – нам потрібні волонтери, які могли б кілька годин на добу забезпечувати наших пацієнтів душевним теплом та увагою. Це може бути жива бесіда, спільний перегляд фільму чи читання книг», - зазначила віцемер.

За її словами, охочі працевлаштуватися можуть укласти трудовий договір із лікарнями міста Харкова, в яких перебувають маломобільні люди похилого віку, які стоять на обліку в терцентрах. Чергування – добові, зарплата забезпечена.

Для більш детальної інформації всі охочі допомогти можуть звертатися за тел.: (050) 868 8250 – Яна Олександрівна.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини