Меморіальна дошка Геннадію Кернесу буде встановлена за всіма правилами
22 липня 2021 17:04 Місто
Меморіальна дошка Геннадію Кернесу буде встановлена за всіма правилами Рішення про встановлення меморіальної дошки Харківському міському голові Геннадію Кернесу було прийнято ще в лютому.

Про це сьогодні, 22 липня, повідомив журналістам перший заступник Харківського міського голови Олександр Новак.

За його словами, встановити пам'ятний знак в місті можна тільки керуючись відповідним порядком, затвердженим кілька років тому міською радою. Окрім звернення, необхідно надати ескіз написи і місця, погодження органу, де планується встановити меморіальну дошку, а також органу державної влади, якщо будівля-пам'ятник архітектури. Після цього питання повинна розглянути Міська топонімічна комісія.

Перший віце-мер повідомив, що громадяни, які сьогодні встановили нібито меморіальну дошку Геннадію Кернесу, не подавали ніяких документів, тому вчинили правопорушення, яке може містити ознаки як адміністративного, так і кримінального характеру. Тому Харківська міська рада звернулася до правоохоронних органів, щоб провести розслідування і притягнути винних до відповідальності.

Перший віце-мер нагадав, що ще в лютому з ініціативи секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова було прийнято рішення про встановлення за всіма правилами меморіальної дошки в пам'ять про Геннадія Кернеса.

«І вона буде встановлена ​​у відповідності з термінами, вказаними в рішенні, виготовлена, узгоджена, і відбудеться її урочисте відкриття. Харків'яни завжди  пам'ятатимуть Геннадія Кернеса, а такі дії принижують те, що Геннадій Кернес зробив для міста і харків'ян», - заявив Олександр Новак.

Нагадаємо, що сьогодні депутат міської ради Анатолій Родзинський вчинив наругу над пам'яттю Геннадія Кернеса. Про скоєне він особисто повідомив у соціальних мережах.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини