Мер Бостона: Ми робитимемо все, щоб допомогти закінчити цю безглузду війну
10 березня 2022 17:27 Міжнародне співробітництво
Мер Бостона: Ми робитимемо все, щоб допомогти закінчити цю безглузду війну Жителі американського міста Бостон підтримують Україну та Харків й виходять на мітинги проти війни.

Про це сьогодні, 10 березня, під час спілкування із Харківським міським головою Ігорем Тереховим повідомила мер міста Бостон Мішель Ву.

За її словами, бостонці підтримують українців – виходять на мітинги та допомагають, чим можуть. Крім того, у місті - дуже сильна українська діаспора, яка не відступить у боротьбі проти війни.

«Ми робитимемо все, щоб підтримати вас, посилити тиск на уряд і допомогти закінчити цю безглузду війну. Працюватимемо над гуманітарною допомогою, знайдемо можливість посилати вам необхідні машини. Ми продовжимо бити в барабани та вимагати підтримки», - повідомила Мішель Ву.

Вона зазначила, що коли Україна виграє війну, Бостон братиме участь у відновленні Харкова і стане постійним партнером міста.

Ігор Терехов подякував меру Бостона та всім жителям американського міста за підтримку. За його словами, міжнародна участь, спрямована на припинення війни, – дуже потрібна Україні та Харкову, який після війни має стати ще кращим, ніж був.

Зазначимо, що на прохання Ігоря Терехова з Бостона можуть передати спеціальну будівельну техніку та механізми для розбирання завалів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини