Мер та депутати французького міста Лілль співчувають харків'янам у зв'язку зі вчорашньою трагедією
19 серпня 2022 12:13 Міжнародне співробітництво
Мер та депутати французького міста Лілль співчувають харків'янам у зв'язку зі вчорашньою трагедією Мер міста Лілль (Франція) Мартін Обрі висловила співчуття харків'янам у зв'язку з трагедією, яка спіткала місто в результаті російських обстрілів 17 і 18 серпня.
«З відчуттям жаху та почуттям глибокого переживання ми побачили шокуючі кадри нових російських обстрілів, яких Харків зазнав у середу ввечері та у четвер вранці, коли ракети обрушилися на кілька районів міста, потрапивши, зокрема, у гуртожиток, розташований у Слобідському районі.

Я й усі депутати міської ради Лілля уважно й постійно стежимо за ситуацією в Україні та рішуче засуджуємо нові російські бомбардування, від яких знову постраждало вже роздерте місто.

Від мого імені та від імені всіх мешканців Лілля я хочу знову висловити Вам та всім харків'янам нашу повну солідарність, а також адресувати слова нашої цілковитої підтримки сім'ям загиблих та всім тим, хто отримав поранення», - сказано у співчутті на адресу Харківського міського голови Ігоря Терехова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини