Мешканці гуртожитку по Салтівському шосе, 268 просять прийняти його у комунальну власність
10 лютого 2015 18:47 ЖКГ
Мешканці гуртожитку по Салтівському шосе, 268 просять прийняти його у комунальну власність Директор Департаменту житлового господарства Роман Нехорошков сьогодні, 10 лютого. зустрівся з жителями гуртожитку Харківської медичної академії післядипломної освіти.

Раніше мешканці гуртожитку звернулися до Харківської міської ради з проханням передати його на баланс міста, оскільки власники будівлі завищують тарифи на комунальні послуги й не обслуговують будівлю належним чином. У гуртожитку проживають медики і співробітники медичної академії, а будівля знаходиться у введенні Міністерства охорони здоров'я України.

На зустрічі директор департаменту повідомив мешканцям будинку про те, що в Міністерство охорони здоров'я від імені Харківського міського голови було направлено кілька листів з проханням передати гуртожиток у комунальну власність, і міська влада сподівається, що питання буде розглянуто позитивно.

«Ми включили гуртожиток у міську програму для подальшого прийому в комунальну власність. Ми готові до його прийому і подальшого обслуговування та експлуатації. Це дасть можливість мешканцям закріпити за собою їхні кімнати і надалі приватизувати своє житло відповідно до закону», - підкреслив Роман Нехорошков.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини