Метро на Салтівці побудують після відкриття станції «Площа Урицького»
29 березня 2012 16:20
Метро на Салтівці побудують після відкриття станції «Площа Урицького» Подальше будівництво метро на Салтівці можливе тільки після того, як буде побудовано ст.м. «Площа Урицького».

Про це сьогодні, 29 березня, на виїзному засіданні постійної комісії з питань транспорту, зв'язку та екології Харківської міської ради повідомив заступник директора Департаменту будівництва і дорожнього господарства Анатолій Кравчук.

Він зазначив, що це пов'язано з тим, що на ст.м. «Історичний музей», де розташований тупик, обмежена можливість розвороту потягів. «При цьому слід зберегти інтервал руху поїздів приблизно в хвилину. Тому потрібно спочатку побудувати «Площу Урицького», а потім салтівські станції», - підкреслив Анатолій Кравчук.

Нагадаємо, що програма розвитку метрополітену до 2020 року, яка тепер перебуває на узгодженні в Кабінеті Міністрів України, передбачає, що за вісім років у Харкові побудують п'ять станцій. Після відкриття ст.м. «Перемога» будуватимуть станції «Державінську», «Одеську», «Площа Урицького», «Дружби Народів». Орієнтовна вартість будівництва - близько 6 млрд грн.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини