Миротворці презентують фільм про Харків у Палаці Націй ООН
29 травня 2022 16:54 Міжнародне співробітництво
Миротворці презентують фільм про Харків у Палаці Націй ООН Юні миротворці з Харкова беруть участь в урочистих та пам'ятних заходах з нагоди 20-ї річниці відзначення Міжнародного дня миротворців ООН.

Як повідомили у Департаменті міжнародного співробітництва, їх запросив Президент Міжнародної асоціації миротворців ООН Лоран Аттар-Байру. Заходи відбуваються у Палаці Націй у Європейській штаб-квартирі ООН (Женева, Швейцарія).

У рамках робочої поїздки, яка триває з 26 травня і завершиться 2 червня, харків'яни мають зустрітися із миротворцями Франції та презентувати у Палаці Націй фільм про події у Харкові.

«Мета поїдки – передати месседж юних миротворців Харкова Президенту Міжнародної асоціації миротворців ООН Лорану Аттар-Байру та представникам миротворчих кіл ООН, Міжнародної асоціації миротворців ООН «Солдати миру» – AISP/SPIA щодо подій у Харкові та Україні та місця миротворців у сучасній історії, а також висловити свою позицію щодо утвердження миру», - зазначили у департаменті. 

Також у програмі - відвідування Центру ветеранів у відділенні Національної асоціації SPIA CZECH у місті-побратимі Брно (Чехія), екскурсія до Офісу миротворців ООН у  Празі (Чехія) та зустріч із Президентом Національної асоціації миротворців Чехії Карелом Чорнохом.

Довідка. У 1948 році Рада безпеки ООН заснувала першу місію з підтримки миру. Відтоді було проведено 72 миротворчі операції. За цей час під прапором ООН пройшли службу понад 1 млн миротворців, 3 800 із них загинули під час виконання службових обов'язків. Із 1992 року мир та безпеку у світі боронили близько 45 тис. українських військовослужбовців, з яких 55 загинули. Українці брали участь у більш ніж 27 міжнародних операціях. Нині Збройні Сили України задіяні у 8 міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки в 6 країнах світу та районі Аб’єй.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини