Міська рада хоче відкрити ще один дитячий садок на Одеській
21 квітня 2021 13:47 Місто
Міська рада хоче відкрити ще один дитячий садок на Одеській Харківська міська рада схвалила звернення до голови Державної податкової служби України щодо передачі до комунальної власності міста нерухомого майна по вул. Костичева, 31 для розміщення там дошкільного навчального закладу.

Відповідне рішення прийнято сьогодні, 21 квітня, на сесії міськради.

Також депутати надали згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Харкова цього нерухомого майна. У зверненні сказано, що в оперативному управлінні Головного управління Державної податкової служби у Харківській області знаходиться нерухоме майно на вул. Костичева, 31, літ «А-2» загальною площею 3 тис. 328,6 кв. м.

У зверненні сказано, що зараз податкова служба не використовує приміщення, територія і сам будинок не охороняються і перебувають у вкрай занедбаному стані. Тому  доцільно було б розглянути питання щодо відкриття тут нового дошкільного навчального закладу. Тим більше, що останнім часом до Харківської міської ради надходять відповідні звернення від мешканців цього району.

«Мешканців мікрорайону Одеська Слобідського району обслуговують п’ять закладів дошкільної освіти: №34 (вул. Фонвізіна, 17-А), №114 (вул. Монюшка, 5), №263 (вул. Киргизька, 1), № 300 (пров. Зерновий, 1), № 362 (пров. Зерновий, 3), які заповнені понад встановлені нормативи. Також на території Основ’янського району (мікрорайон Одеська) функціонують заклади дошкільної освіти № 24, 420, які перевантажені на 50%.

На сьогодні в зазначеному мікрорайоні по вул. Зерновій, 47 побудовано три 16-поверхових багатоквартирних житлових будинки. Крім того, неподалік від них побудовано чотири новобудови. Усі будинки вже заселені, крім одного 16-поверхового. Ураховуючи вищезазначене і те, що в цілому по місту є тенденція до збільшення кількості дітей у мережі дошкільних навчальних закладів, вважаємо за доцільне розглянути питання щодо відкриття додаткового дошкільного навчального закладу у цьому районі міста», - сказано у зверненні до голови Державної податкової служби України Олексія Любченка.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини