Міська рада висловлює співчуття родині Івана Прокопенка
29 червня 2021 11:10 Місто
Міська рада висловлює співчуття родині Івана Прокопенка Виконувач обов'язків Харківського міського голови Ігор Терехов, міська рада та її виконавчий комітет висловлюють співчуття родині Почесного громадянина міста Харкова, радника ректора Харківського національного педагогічного університету ім. Г. С. Сковороди Івана Прокопенка, який помер на 86-му році життя після хвороби.

«Іван Федорович очолював Харківський національний педагогічний університет ім. Г. С. Сковороди з 1980 року. Він зібрав прекрасний колектив, виростив плеяду талановитих педагогів і розвинув навчальний заклад, який став провідним науково-методичним центром в країні. За його ініціативи був побудований новий корпус університету, відкриті нові факультети, навчально-спортивний комплес, створений науково-дослідний інститут розвитку освіти ім. В. Сухомлинського.

Розроблена Іваном Федоровичем технологія освіти школярів отримала першу премію Академії педагогічних наук України.

Педагогіка була його покликанням і справою всього життя. Впевнені, що сьогодні сумує не тільки Харків, але і багато інших міст, де живуть і працюють його учні та послідовники.

Вічна пам'ять видатному педагогу», - сказано у співчутті.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини