Міська рада висловлює співчуття родині Сейфаддіна Гурбанова
16 листопада 2021 11:43 Місто
Міська рада висловлює співчуття родині Сейфаддіна Гурбанова Харківська міська рада та її виконавчий комітет висловлюють співчуття рідним та близьким народного художника України, Почесного громадянина Харківської області Сейфаддіна Гурбанова.

«Висловлюємо глибокі і щирі співчуття у зв'язку з непоправною втратою. Сейфаддін Гурбанов був видатним художником, талановитим скульптором.

Відомі у Харкові пам'ятники Олександру Невському, архітектору Бекетову, композиція «Скрипаль на даху», комплекс мініатюр «Сім чудес Харкова» стали гідною окрасою нашого міста. Пам'ять про великого скульптора назавжди залишиться у серцях його друзів, колег, учнів та всіх, хто цінував його самобутній талант», - сказано у співчутті.

Нагадаємо, Сейфаддін Гурбанов раптово помер сьогодні, 16 листопада, на 60-му році життя.

Довідка. Народний художник України, заслужений художник Республіки Азербайджан, завідувач кафедри скульптури Харківської державної академії дизайну та мистецтва, професор Сейфадін Гурбанов був фундатором Культурно-інформаційного Центру Азербайджану в Україні, автором скульптурних композицій: «Скрипаль на даху», «Сім чудес Харкова», пам'ятників Олексію Бекетову, Олександру Невському, Іллі Мечникову, Мусліму Магомаєву, «Першому інженеру», «Першій вчительці» та багатьох інших робіт, відкритих не лише в Україні, а й в інших країнах світу.

Однією з останніх робіт скульптура стала композиція «Дерево життя», встановлена ​​у Сквері мислителів на вул. Полтавський Шлях на знак дружби між Україною, Казахстаном та Азербайджаном.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини