Міська влада планує з'єднати мостом Сортировку та Олексіївку
12 лютого 2016 14:05 Інфраструктура
Міська влада планує з'єднати мостом Сортировку та Олексіївку Міська влада має намір завершити будівництво моста, що з'єднує райони Сортировки та Олексіївки.

Про це говориться у відповіді Харківського міського голови Геннадія Кернеса на електронну петицію з пропозицією відкрити побудований колись міст для з'єднання Холодногірського (Ленінського) району з Шевченківським (Дзержинським) районом, яка набрала понад 1 тис. голосів.

Як сказано у відповіді мера, будівництво автодорожнього мосту через річку Лопань, що дає можливість виїзду із селища Сортировка на Окружну дорогу, було розпочате ще в 1990-х роках. З огляду на неодноразові звернення мешканців селища, з метою продовження будівельних робіт у 2013 році було виконане технічне обстеження конструкцій мосту, а в 2014-2015 роках - розроблені проекти завершення його будівництва та реконструкції прилеглої до мосту дорожньої ділянки вул. Беркоса (раніше - вул. Довгалівська), починаючи від вул. Великої Панасівської (раніше - вул. Котлова).

У відповіді на петицію міський голова зазначив, що до початку реконструкції необхідно виконати роботи з будівництва системи водовідведення на даній ділянці з метою відведення поверхневих і ґрунтових вод з проїжджої частини дороги.

Кошти на вищевказані проекти були передбачені в бюджеті міста на 2016 рік. В даний час ведеться робота з оформлення документів, необхідних для початку будівельних робіт.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини