Міський голова реагує на скарги харків'ян
09 лютого 2022 11:54 Місто
Міський голова реагує на скарги харків'ян У Холодногірському районі ліквідують незаконне звалище та облаштують тимчасові тротуари для розширення проїзду між будинками.

Такі рішення було ухвалено сьогодні, 9 лютого, після того, як Харківський міський голова Ігор Терехов відреагував на скарги місцевих жителів.

Зокрема, на вул. Полтавський шлях, 140 власник обгородив порожню ділянку землі парканом, і туди почали зносити сміття. Ігор Терехов доручив прибрати огорожу та розчистити територію.

«Важливо швидко реагувати на запити людей. Ми приберемо огорожу, щоб не було можливості зносити сюди сміття. На жаль, у деяких мікрорайонах є такі несанкціоновані звалища, і ми з цим боротимемося», - наголосив міський голова.

Ігор Терехов зазначив, що такі території мають займати соціальні об'єкти для місцевих жителів. Наприклад, дитячі майданчики.

Крім того, міський голова відреагував на скаргу мешканців будинку по вул. Полтавський Шлях, 148/2, де будують паркінг. Ігор Терехов зазначив, що будівництво ведеться законно, паркінг необхідний, щоб прибрати скупчення машин у мікрорайоні, але через роботи звузився проїзд, що завдає незручностей місцевим жителям. Тому, за словами мера, навесні в районі будинків розширять тимчасову дорогу та зроблять тимчасові тротуари, а до Дня міста виконають увесь необхідний комплекс робіт. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини