Міський голова вручив нагороди чорнобильцям
14 грудня 2021 12:56 Суспільство
Міський голова вручив нагороди чорнобильцям Харківський міський голова Ігор Терехов зустрівся із представниками громадських чорнобильських організацій міста Харкова.

Захід пройшов у Харківській міській громадській організації «Союз Чорнобиль».

З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Ігор Терехов вручив чорнобильцям Почесні грамоти Харківської міськради, Почесні грамоти виконавчого комітету міськради та Подяки міського голови. 

«Ви врятували світ, коли ліквідували наслідки тієї жахливої ​​катастрофи. На жаль, є люди, які цього не розуміють. Я хочу, щоб наші діти знали історію тих років, щоб із покоління в покоління передавалася пам'ять про подвиг, який ви здійснили. Я ціную чорнобильський рух. Низький вам уклін та слова подяки. Ми робитимемо все, що від нас залежить», - зазначив міський голова.

Зазначимо, що до структури міської громадської організації «Союз Чорнобиль» входять дев'ять районних організацій та кілька асоційованих членів, серед яких – «Пожежні та рятувальники Чорнобиля», Об'єднання ветеранів-солдатів термінової служби, організація «Діти Чорнобиля» та Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнське об'єднання» ветеранів Чорнобиля».

Нагадаємо, у Харкові з бюджету територіальної громади міста виділяються кошти на матеріальну допомогу учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС та сім'ям загиблих. Також встановлено пільги на оплату житлово-комунальних послуг сім'ям вдів чорнобильців.

Довідка. Станом на 1 квітня 2021 року в Харкові зареєстровано 7027 осіб, які постраждали від Чорнобильської катастрофи, з яких - 4493 учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Більш ніж 3 400 з них мають інвалідність різного ступеня, пов'язану з виконанням робіт з ліквідації наслідків аварії. З них на обліку в Єдиному державному реєстрі осіб, які мають право на пільги, перебувають 5725 осіб. Також серед постраждалих 840 вдів чорнобильців. Понад 200 жінок, які не мають офіційного статусу вдови чорнобильця, отримують пільги за рахунок коштів Харківської міської територіальної громади.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини