Міськрада дала згоду на підписання угоди про проведення в Харкові Суперкубка УЄФА 2021
27 лютого 2019 12:25 Спорт
Міськрада дала згоду на підписання угоди про проведення в Харкові Суперкубка УЄФА 2021 Харківська міськрада надала згоду міському голові на підписання Угоди про організацію та проведення Суперкубка УЄФА 2021 року між Харківською міськрадою, Федерацією футболу України і Спілкою європейських футбольних асоціацій.

Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 27 лютого, на сесії Харківської міської ради.

Як повідомив директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Чубаров, проект спрямований на подачу комплексної заявки відповідно до вимог УЄФА для організації та проведення Суперкубка УЄФА в 2021 році в Харкові. Ухвалення цього рішення дозволить значно підвищити імідж Харкова на міжнародному рівні і залучити додаткові інвестиції в інфраструктурні проекти міста.

Нагадаємо, Харків претендує на проведення Суперкубка Європи з футболу на стадіоні «Металіст». Крім України свої заявки подали Мінськ (Білорусь), Белфаст (Північна Ірландія) та Гельсінкі (Фінляндія).

Вибір міст-господарів фінальних ігор відбудеться в травні і вересні 2019 року. Чи прийме Харків Суперкубок УЄФА, стане відомо 29 травня.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини