Міськрада допоможе кооперативам та ОСББ підготуватися до опалювального сезону
03 червня 2022 16:29 ЖКГ
Міськрада допоможе кооперативам та ОСББ підготуватися до опалювального сезону Харківський міський голова Ігор Терехов сьогодні, 3 червня, провів нараду з представниками житлових кооперативів та об'єднань співвласників багатоквартирних будинків.

На зустрічі міський голова заявив, що кожен кооператив має повідомити, як готуватиметься до опалювального сезону.

«Я хочу чіткого розуміння щодо кожного району, з ким ви укладатимете або уклали договори, зокрема, на вивіз сміття, бо всі приватні компанії зникли. Так, зараз почали голови піднімати, але почнуть стріляти - і знову нікого не буде. Також я хочу розуміти, яка ситуація з будинками, в які влучили снаряди? Як ви працюватимете з такою ціною на газ, чи будуть у вас ліміти та передоплата? Як буде з водою, електроенергією, бо у когось є мешканці, у когось немає, а передоплату треба внести, інакше ніхто не поновить послуги. І хто обслуговуватиме вам ліфти, бо приватних фірм ви не знайдете», - наголосив Ігор Терехов.

Він зазначив, що необхідно зробити все, щоб під час підготовки до зими приватні компанії, з якими укладено договори, виконали свої зобов'язання, а городяни отримували всі житлово-комунальні послуги та жили у комфортних умовах.

Ігор Терехов повідомив, що зі свого боку місто готове розмовляти з керівництвом компаній «Харківміськгаз» та «Харківобленерго», щоб уникнути можливих проблемних ситуацій. Також він доручив провести наради з представниками кооперативів у кожному з районів окремо.

«Сьогодні всі зацікавлені, щоб Харків підготувався та провів нормально наступний опалювальний сезон і щоб ваші будинки, які не перебувають на балансі міста, були готові», - заявив мер Харкова.

Також він нагадав, що всі люди, які втратили квартири, зможуть жити у гуртожитках вищих навчальних закладів, допоки не отримають своє житло. Також Ігор Терехов пообіцяв допомогти кооперативам та ОСББ у проведенні необхідних експертиз.


Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини