Міськрада довела у суді правомочність встановлення тарифу на проїзд у метро
18 листопада 2021 17:13 Суспільство
Міськрада довела у суді правомочність встановлення тарифу на проїзд у метро Рішення виконавчого комітету Харківської міської ради, яким у 2019 році був встановлений тариф на послугу перевезення пасажирів метро у розмірі 8 грн, визнане законним.

Про це сьогодні, 18 листопада, повідомили у Юридичному департаменті.

Нагадаємо, громадська організація «Харківський антикорупційний центр» звернулася до суду з позовом до виконкому Харківської міськради, в якому оскаржила законність рішення виконавчого комітету №73 «Про встановлення тарифу на послугу з перевезення пасажирів метрополітеном».

Ухвалою Харківського окружного адміністративного суду від 10 червня 2019 року, яка залишилася без змін постановою Другого апеляційного адміністративного суду від 6 серпня 2019 року, провадження у справі було закрито. Після цього позивач оскаржив зазначені рішення у Верховному суді України.

Як повідомили у Юридичному департаменті, Верховний суд своєю постановою від 9 листопада 2021 року дав відповідну правову оцінку вимогам позивача та залишив касаційну скаргу Харківського антикорупційного центру без задоволення.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини