Міськрада попросить в уряду допомоги в лікуванні хворих на коронавірус
12 жовтня 2021 19:32 Медицина
Міськрада попросить в уряду допомоги в лікуванні хворих на коронавірус Харківська міська рада звернеться до Кабінету Міністрів України, Національної служби здоров'я України та Міністерства охорони здоров'я України щодо надання допомоги хворим на коронавірус.

Відповідне рішення про підготовку звернень Департаментом охорони здоров'я було ухвалено сьогодні, 12 жовтня, на сесії Харківської міської ради.

Зокрема, звернення до Кабміну стосуватиметься внесення змін до постанови Кабміну «Деякі питання закупівлі лікарських засобів, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій і пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19». Міськрада просить доповнити її словами «проведення закупівель товарів, робіт і послyг з капітального ремонту системи киснезабезпечення».

Також міськрада звернеться до Кабінету Міністрів з проханням надати можливість залучати до надання медичних послуг, пов'язаних з лікуванням хворих на коронавірус і які оплачуються за програмою медичних гарантій, лікарів, які надають інші види медичних послуг.

Звернення до Національної служби здоров'я України стосуватиметься прискорення підписання додаткових угод у разі, якщо потрібно терміново збільшити кількість медичних бригад в установах охорони здоров'я, які надають медичну допомогу хворим на COVID-19.

До Міністерства охорони здоров'я України міська рада звернеться з питання розробки пакету медичних послуг, пов'язаних з наданням амбулаторної медичної допомоги пацієнтам з COVID-19.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини