Міськрада проводить інспекцію районів міста
18 березня 2016 13:29 Місто
Міськрада проводить інспекцію районів міста Список об'єктів, що потребують ремонту в першу чергу, буде сформований найближчим часом в міській раді.

Для формування цього переліку об'єктів представники міської влади щодня здійснюють інспекцію районів Харкова. Комісія на чолі з першим заступником міського голови Ігорем Тереховим перевіряє кожен район, щоб на власні очі переконатися в необхідності поточного або капітального ремонту.

Зокрема, вже були перевірені Холодногірський і Жовтневий райони. Там в пріоритеті дороги і освітлення.

«Була складна зима, і багато які дороги не витримали. Тому ми сьогодні подивилися, де потрібно робити ямковий ремонт, де - капітальний, де потрібно робити переїзди. Це дуже великий обсяг робіт. Крім того, ми сьогодні вирішуємо, де потрібно відремонтувати тротуари. Тому що відносно їхнього ремонту надходить дуже багато справедливих запитань від людей», - підкреслив Ігор Терехов.

У Жовтневому районі дороги теж будуть реконструйовані. Це не тільки головні магістралі, а й тротуари, внутрішньоквартальні дороги, а також розворотні кола громадського транспорту. Крім того, район продовжать упорядковувати.

«Ми будемо об'їжджати всі райони, для того щоб зрозуміти всі «больові» точки, і найближчим часом, під час так званої «Зеленої весни» будемо максимально враховувати побажання людей. У нас є стратегія розвитку міста. У нас є стратегія виконання тих чи інших робіт, в тому числі з дорожнього покриття, по тротуарах. Вона розрахована, природно, не на один рік», - додав Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини