Міст у сквері «Стрілка» прикрасили новою світловою ілюмінацією
22 серпня 2019 11:23 Суспільство
Міст у сквері «Стрілка» прикрасили новою світловою ілюмінацією Новою ілюмінацією з незвичайними світловими ефектами обладнали до Дня міста пішохідний міст у сквері «Стрілка» на Гімназійній набережній.

Як повідомив директор Департаменту комунального господарства Олексій Богач, реалізуючи цей проект, інженери спробували поєднати багато світлових принципів.

«Наприклад, внизу мосту знаходиться фонтан, який підсвічується і дозволяє висвітлити частину річки. Середина і сам конструктив мосту - це RGB-елементи, які передають будь-який колір, в тому числі всі кольори холодного, що, в принципі, технічно складно здійснити. Ми ж знаємо, що білий і чорний - найскладніші кольори. Тут ми можемо передати всі відтінки білого. Крім того, ванти у нас підсвічені морозостійкою світлодіодною стрічкою, яка також дозволяє нам дати всі ці відтінки, але з ефектом метеорів», - розповів Олексій Богач.

За його словами, найближчим часом до світлової ілюмінації на мосту, яка, до речі, вмикатиметься у вечірній час разом із вуличним освітленням, додадуть і музичний супровід.

Оцінити новинку харків'яни зможуть вже сьогодні, 22 серпня, ввечері: у сквері «Стрілка» запланована велика розважальна програма з концертом на воді, фаєр-шоу та світловою виставою на мосту.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини