Місто виділило додаткові кошти на закупівлю ще 20 апаратів ШВЛ
22 березня 2020 14:11 Місто
Місто виділило додаткові кошти на закупівлю ще 20 апаратів ШВЛ Міська рада направить 40 млн грн з резервного фонду на придбання 20 сучасних апаратів штучної вентиляції легенів, а також засобів захисту для медпрацівників.

Таке рішення було ухвалено сьогодні, 22 березня, на засіданні Міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

За його словами, 20 апаратів для вентиляції легенів з оксигенацією високого тиску будуть поставлені до Харкова в найкоротші терміни. Вартість кожного - 1,2 млн грн.

«Ми знайшли ці апарати в Німеччині. Це обладнання дуже високої якості, і сьогодні у нас є домовленість з виробником, що як тільки ми виділимо гроші, місто в найкоротші терміни отримає ці апарати. Крім того, ми домовилися з Олександром Ярославським, щоб з Китаю нам доставили 1 млн сертифікованих захисних масок, а також захисні костюми и окуляри для лікарів. Вони повинні прибути в місто до кінця наступного тижня», - зазначив Ігор Терехов.

Він також повідомив, що вчора до Харкова було доставлено п'ять апаратів ШВЛ виробництва Швейцарія, які також були придбані за кошти резервного фонду, виділені на останній сесії міськради. Крім того, в лікувальні установи Харкова напередодні передали 16 сучасних апаратів УЗД, куплені за кошти підприємців, які увійшли в антикризовий штаб.

«Ми хочемо в повному обсязі забезпечити всі наші лікувальні установи необхідним медобладнання для боротьби з коронавірусом. І після того як ми переможемо цей вірус, нашим лікарням необхідно буде ще й кардіо- обладнання, оскільки лікарі говорять, що у хворих, які перенесли коронавірус, виникають ускладнення на серці. І ми вже сьогодні працюємо на перспективу і дивимося, де закупити певні типи обладнання, щоб воно стабільно працювало в наших лікарнях», - підкреслив перший віце-мер.

Ігор Терехов також зазначив, що найближчим часом в місто надійдуть 400 тис. тестів на виявлення коронавіруса - літак з цим вантажем вже прямує до України.

Крім того, перший віце-мер підкреслив, що, незважаючи на карантинні заходи, в місті буде забезпечений своєчасний і безперебійний підвіз медиків і працівників стратегічних підприємств і установ до робочих місць.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини