Містобудівна рада розглянула проєкт змін до Генплану міста Харкова
10 листопада 2021 17:18 Місто
Містобудівна рада розглянула проєкт змін до Генплану міста Харкова Проєкт внесення змін до Генерального плану міста Харкова щодо використання вільних територій був розглянутий сьогодні, 10 листопада, на засіданні архітектурно-містобудівної ради.

Коригування, які розробив інститут «Градпроєкт», стосувалися окремих земельних ділянок у різних районах міста.

Йшлося, зокрема, про зміни на території Харківського тракторного заводу, де вже реалізується проєкт «Екополіс ХТЗ» з будівництвом індустріального парку, освітньо-медичного центру, торговельного кластера, житла, різних об'єктів інфраструктури.

Також до генплану хочуть внести зміни щодо території колишнього м'ясокомбінату на пр. Гагаріна, яку пропонується віддати під будівництво житла та об'єктів громадського призначення.

Крім того, зміни торкнуться окремих територій у пров. Баварському, пров. Свистунівському, пров. Коломацькому, пров. Краснодарському та ін.

Як зазначила директор Департаменту містобудування та архітектури - ​​головний архітектор Харкова Тетяна Поліванова, роботу з коригування Генплану міста Харкова виконано досить продумано.

«Зауваження, які ми почули сьогодні та які ще надійдуть, будуть максимально враховані. Після цього пройде експертиза проєкту загалом, і документ буде поданий на затвердження Харківської міськради», - повідомила Тетяна Поліванова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини