«Мій Харків» можна завантажити ще в одному магазині застосунків
16 грудня 2020 15:42 Суспільство
«Мій Харків» можна завантажити ще в одному магазині застосунків Застосунок «Мій Харків» тепер можна завантажити у «Huawei AppGallery», який входить до топ-3 світових магазинів застосунків.

У «Мій Харків» вже інтегровані «Портал електронних сервісів»; «Портал харків’янина»; електронна черга до центрів надання адміністративних послуг, «Прозорий офіс» та «Будинок нерухомості»; сервіси для передачі даних лічильників та сплати за комунальні послуги.

Завантажити «Мій Харків» можна у «Huawei AppGallery», «AppStore» та «Google Play». Також за посиланням доступна веб-версія.

Нагадаємо, що «Мій Харків» - це застосунок, який інтегрує в собі різноманітні сервіси. З моменту впровадження веб-версію застосунку відвідали понад 350 тис. разів, 20 тис. разів передали дані лічильників, 420 разів сплатили за житлово-комунальні послуги, 740 разів харків'яни скористалися електронною чергою для отримання адмінпослуг.

У планах - авторизація у системі «Helsi.me» для запису на прийом до лікаря; інтеграція з застосунком «Е-паркування» для сплати паркування без створення особистого кабінету;  впровадженням можливості виклику майстра для перевірки або повірки лічильників; автоматизація пуш-повідомлень для отримання нагадування щодо необхідності передачі даних лічильників або візиту до центру надання адміністративних послуг, а також до Будинку нерухомості.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини