Мобільне та зелене місто - таким бачать архітектори Харків майбутнього
03 лютого 2023 13:29 Місто
Мобільне та зелене місто - таким бачать архітектори Харків майбутнього Під час створення нового Генерального плану міста Харкова архітектори роблять акцент на зеленому, мобільному місті з розвиненим науковим та промисловим потенціалом.
Про це сьогодні, 3 лютого, на пресзустрічі з пропозицій щодо внесення змін до Генплану повідомив британський архітектор Норман Фостер.

За його словами,  Харків - місто з великим потенціалом, і дуже важливо зберегти річки, зелені насадження і покращити мобільність міста, поєднати пішохідні і велосипедні доріжки і створити такі транспортні мережі по всьому місту.  

Крім того, Норман Фостер нагадав, що деякі житлові будинки можна буде відновити після війни, використовуючи сучасні технології, а оскільки Харків - промислове місто, то важливий перехід до використання чистих джерел енергії. 

Крім того, важлива складова - розвиток наукового потенціалу. Норман Фостер нагадав про перспективи створення наукового парку - великої локації з університетами, житловими будинками, магазинами та науковими лабораторіями.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини